[COPY] Byty Karlín [en]

Luxury apartments/houses for sale and for rent

Vyhledat nemovitost

Rozšířené vyhledávání z celkové nabídky nemovitostí
Místo:
Velikost:
Plocha:
od
do
Cena:
od
do
Speciální požadavky:

Prodejte s námi Váš byt nebo dům [en]

 

 

 

Byty karlin

Byty Karlín se nacházejí v lokalitě na Praze 8, která zejména v posledních letech získává na popularitě. Karlín se stává díky nové výstavbě jednou z nejzajímavějších pražských čtvrtí. Byty Karlín, které Vám na stránkách Byty Karlín představujeme, jsou ideální možností si z této rozvíjející se čtvrti udělat i Váš domov. Pro snadný výběr máme připraven jednoduchý vyhledávací filtr. Stačí zadat Vaše konkrétní požadavky a můžete si vybírat z našeho portfolia bytů v Karlíně. Společnost Y&T Property Investment představuje byty Karlín velmi podrobně – detailní fotografie, popis bytů do všech podrobností a 3D půdorysy vykreslí byt naprosto dokonale. Máte-li zájem o koupi některého bytu v Karlíně, neváhejte se na nás obrátit.

 

Byty Karlín jsou investicí, se kterou není dobré otálet.

Byty Karlín – možnosti koupě

Byty Karlín z nabídky společnosti Y&T Property Investment, jsou synonymem komfortního a moderního bydlení. Můžete vybírat z několika možností standardů bytů – byty v novostavbách, byty zrekonstruované a byty ve stavu shall and core. Nové moderní byty se vším potřebným vybavením se nacházejí v působivých moderních komplexech. Zrekonstruované byty mají kromě jiného, nová okna, podlahy, vstupní i interiérové dveře i sanitární zařízení. Byty ve stavu shall and core Vám poskytnou možnost si dotvořit Vaše budoucí bydlení. Byty Karlín představují zajímavou a cenově dostupnější alternativu k luxusnímu bydlení v pražském centru.

 

Byty Karlín, to je místo, kde se dobře žije.

Byty Karlín – lokalita

Byty Karlín jsou umístěny v lokalitě Prahy 8, kde naleznete vše, co ke svému bydlení potřebujete. Po ničivých povodních v roce 2002, kdy byl Karlín z velké části zaplaven, se díky rekonstrukcím stává jednou z nejzajímavějších čtvrtí v širším centru Prahy. V Karlíně bylo investováno stovky miliónů korun do nové infrastruktury, protipovodňové ochrany, do rekonstrukce domů, jejich fasád a parků. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost, nové obchody, restaurace, školy, školky, venkovní hřiště i možnosti rekreace podél břehu Vltavy. Byty Karlín díky mnoha kulturním akcím a rušnému společenskému životu představují místo, které by nemělo uniknout Vaší pozornosti. K výhodám bytů v Karlíně patří také snadné a rychlé dopravní spojení s pražským centrem, a to především díky trasám B a C pražského metra. O byty Karlín je v poslední době velký zájem, proto na nic nečekejte a vybírejte.

 

Poznejte všechny výhody bytů Praha 8.

Byty Karlín – spolupráce s naší společností

Pokud chcete bydlet zajímavé lokalitě Prahy 8, vybereme Vám ty nejlepší byty Karlín, které máme v nabídce. Můžeme Vám nabídnout nejen komplexní realitní služby, ale také umíme zajistit návrh bytového architekta na rekonstrukci bytu, připravit smlouvu o výstavbě, vyhledat pro Vás ty nejlepší stavební firmy a zajistit všechny další administrativní služby, které s koupí nemovitostí souvisejí. Naším cílem je našim klientům nabídnout nadstandardní péči, která je na realitním trhu důležitá. Byty Karlín se můžou stát i Vaším novým domovem!

Každý zákazník u nás dostane individuální péči!